Hotel-Restauracja Etiuda oddaje do Państwa dyspozycji nowoczesną salę konferencyjną w pełni wyposażoną w sprzęt najwyższej klasy audio / wideo.  Zestawy oświetleniowe i regulowane ekrany do prezentacji wraz z kamerą rejestrującą toczące się  wydarzenia na sali.  Profesjonalną modułową scenę, wejścia  umożliwiające podłączenie 100 komputerów. Aranżacje powierzchni odpowiednią do potrzeb organizatora. Podział sali na część  konferencyjną i cateringową. Pomieszczenia wentylowane i klimatyzowane na potrzeby organizatora  mogą być oddzielane od pozostałych  sal. Koncerty, pokazy mody, wystawy i konkursy, dodatkowe atrakcje, wszystko  pomożemy przygotować i sprawnie przeprowadzić. Centrum posiada windy i toalety przystosowane do przyjęcia gości niepełnosprawnych.
Spełniamy współczesne wymogi i europejskie standardy  organizacji  spotkań o różnym charakterze : konferencje, szkolenia, sympozja, wideo konferencje, zawsze dbając o komfort i zadowolenie gości.

Dysponujemy:

* Sale o powierzchni od 30m do 900m kwadratowych
* Możliwość dzielenia największej z naszych sal – Sali konferencyjno-bankietowej na 3 niezależne strefy; dodatkowo sala posiada:
* 3 niezależne szerokokątne ekrany wraz z rzutnikami, każdy z ekranów może wyświetlać obraz z innego źródła np:  komputer, DVD, pendrive
* Sieć bezprzewodowa
* 120 gniazd RJ45 (Ethernet) w 30 kasetach podłogowych wraz z zasilaniem
* Oświetlenie konferencyjne strefowe oraz sceniczne
* Pomieszczenie techniczne (reżyserka) do wspomagania prowadzenia konferencji
* Garderoba o powierzchni 30 m 2 wraz z łazienką z prysznicem
* System wentylacji mechanicznej, wspomagany 10 klimatyzatorami ściennymi typu split
* System dźwięku przestrzennego realizowany za pomocą systemu BOSE
* Podesty sceniczne modułowe PAL-3 o wymiarach 2x1m w ilości 50 sztuk o regulowanej wysokości
* 5 mikrofonów bezprzewodowych Shure wraz z statywami
* 4 mikrofony przewodowe Shure wraz z statywami
* Podłoga taneczna o powierzchni 200 m2
* Flipchart
* Pilot multimedialny do prezentacji wraz ze wskaźnikiem laserowym

 

Sala wystawienniczo-multimedialna o powierzchni 900 m2 wyposażona w odrębne wjazdy kurtynowe dla ciężarówek, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz unikalny w skali kraju najnowocześniejszy stacjonarny system projekcyjny. Został on oparty na 9 profesjonalnych projektorach Mitsubishi połączonych w całość o jasności 6000 lumenów każdy w jakości HD oraz 2 projektorach NEC o jasności 4000 lumenów każdy. Projekcja jest realizowana na 2 bocznych ekranach o wymiarach 17×3,6 m oraz na ekranach frontowych o wymiarach 5×4 m każdy. Umożliwia dowolne kształtowanie scenografii i nastroju, dostosowane specjalnie pod Państwa wymogi i oczekiwania.

12 projektorów obsługuje oprogramowanie Watchout, które jest narzędziem pozwalającym sterować wieloekranowymi oraz wielkoformatowymi projekcjami o wysokiej rozdzielczości. System pozwala na tworzenie panoramicznych obrazów przy wykorzystaniu kilku, a nawet kilkunastu projektorów jednocześnie. Połączenie odpowiednio zaprojektowanych animacji i dźwięku zapewni odbiorcom niesamowite doznania audiowizualne.

Przykładowe realizacje z wykorzystaniem trybów oraz schemat instalacji znajdziecie Państwo w naszej galerii. Służymy również pomocą w przygotowaniu materiałów oraz scenariusza tak aby wykorzystać w pełni możliwości systemu oraz osiągnąć pożądany przez Państwa efekt.

Powierzchnia sali wystawienniczo-multimedialnej może być również powiększana poprzez dołączany namiot o powierzchni 450 m2. To idealne miejsce do organizacji wystaw, targów i prezentacji produktów Państwa firmy. Hala posiada niezależne węzły wodne, toalety oraz łatwą komunikację z pozostałymi częściami obiektu. Doskonałe miejsce do organizacji  eventów handlowych połączonych z konsumpcją i ewentualną zabawą. Przygotujemy dla Państwa scenariusz wydarzenia dostosowany do potrzeb Państwa firmy i zajmiemy się sprawną jego realizacją.
Hotel-Restauracja Etiuda to jedyny o takim standardzie i możliwościach organizacyjnych obiekt w Lublinie i okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *